fbpx

X Body Bielsko Biała

Czy tak jak my, lubisz osiągać zamierzone efekty w najkrótszym możliwym czasie?
Zakładając nasze Day SPA, wyszliśmy z założenia, że będziemy wspierać klientów w powrocie do formy, oferując wyłącznie skuteczne rozwiązania. Dlatego wprowadzenie do oferty maszyny treningowej EMS X-Body było oczywiste. W Future Fit Day SPA w Bielsku-Białej testy prowadziliśmy najpierw na sobie. Okazało się, że znani na świecie sportowcy i gwiazdy mają rację – to niezwykła moda, a efekty są naprawdę spektakularne! Mamy pewność, że znaleźliśmy idealne rozwiązanie dla zmagających się z ograniczeniami własnego ciała. Wymarzona sylwetka, żelazna kondycja lub inne cele – w naszym SPA mamy na to sposób.

Jak działa trening X Body?

Skutecznie, szybko i bezpiecznie. Nazwa treningu pochodzi od nazwy maszyny EMS X-Body. Skrót EMS oznacza Electrical Muscle Stimulation. Ta innowacyjna technologia pozwala na zwiększenie intensywności pracy mięśni przy minimalnym ich obciążeniu – zarówno przy treningu cardio, jak i oporowym. Oznacza to, że możliwe jest osiągnięcie lepszych rezultatów przy mniejszym wysiłku. Do starannie opracowanych ćwiczeń zakłada się specjalistyczny kombinezon wyposażony w elektrody. Impulsy elektryczne o odpowiednio dobranej częstotliwości oraz natężeniu współpracują z układem nerwowym, stymulując mięśnie do bardziej wytężonej pracy od pierwszej sekundy treningu! Wybierać możemy z 4 programów – każdy uwzględnia inne potrzeby. Stymulacja obejmuje do 12 grup mięśni. Urządzenie można też zaprogramować pod indywidualne oczekiwania i możliwości. Elektrostymulacja aktywuje większą ilość włókien mięśniowych niż zwykły ruch oraz dociera do bardzo istotnych dla sprawności i pięknej sylwetki mięśni głębokich. Podczas zaledwie 30-minutowego treningu wykonujemy pracę porównywalną z 1,5-godzinną sesją treningu oporowego na siłowni.

Zalety treningu X Body

Znaczne przyspieszenie w uzyskiwaniu widocznych rezultatów (szczególnie w odchudzaniu) wymienić trzeba na pierwszym miejscu. Poza tym, trenując z EMS X-Body pod okiem doświadczonych specjalistów w naszym SPA w Bielsku-Białej, zyskujesz:

czas: treningi są krótkie i efektywne, → pewność rezultatów: programy ćwiczeń ułożone są tak, aby realizować konkretne cele i działać, → precyzyjnie na wybrane partie ciała, → poprawę wydolności organizmu, → jędrniejszą skórę, → wzmocnienie mięśni, → piękną rzeźbę ciała, → redukcję obwodów.

W trakcie jednej sesji z urządzeniem X-Body spalasz nawet 1000 kcal! To trzy razy więcej niż podczas klasycznego treningu. Dzięki umiarkowanie trudnym ćwiczeniom minimalizujesz ryzyko kontuzji oraz zabezpieczasz swoje stawy. To pozwala ćwiczyć bezpiecznie także osobom ze zwyrodnieniami oraz wracającymi do aktywności po urazach (oczywiście przy indywidualnie dobranym programie ćwiczeń).

EMS xBody w FFDS Bielsko Biała

Schudnięcie do wiosny, założenie latem ulubionej sukienki a może udział w biegu za 2 miesiące? Niezależnie od tego, co jest Twoim celem – jesteśmy po to, żeby doradzić i rozwiać wszelkie wątpliwości. Wypracowanie upragnionego rezultatu jest możliwe, nawet jeśli czasu jest niewiele. Skorzystaj z darmowego treningu!

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Adres email:

Temat:

Treść wiadomości:

ul. Komorowicka 60A
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 530 91 85 96

ul. Młyńska 8
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 578 494 534

kontakt@ffds.pl

CZYNNE:
pon.-pt. 9.00-20.00; sob. 9.00-16.00

( jeśli jesteś w potrzebie w innych godzinach, zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić )