fbpx

Wellness, Spa i Fitness Bielsko

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym zrelaksujesz się, wysmuklisz sylwetkę oraz dodasz blasku swojej cerze, koniecznie odwiedź nasze studio Wellness, SPA i Fitness w Bielsku-Białej. Nasze centrum tworzone jest przez ludzi z pasją, którzy wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, dobierając dla Ciebie najlepszą ofertę.

Zabiegi w naszym Spa - Bielsko Biała

Nic tak nie relaksuje, jak dzień spędzony w Studio Day SPA, Fitness & Body, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszych punktów, w których proponujemy liczne zabiegi pielęgnacyjne. Pierwsza z nich mieści się na ul. Komorowickiej 60A, natomiast druga na ul. Młyńskiej 8. Jeśli chcesz pozbyć się zmarszczek i ujędrnić skórę twarzy, koniecznie sprawdź naszą bogatą ofertę maseczek pielęgnacyjnych. Możesz wybrać pojedynczy zabieg lub też wykupić pakiet kilku maseczek. Proponujemy Ci także szereg relaksujących masaży, które zmniejszą napięcie mięśniowe i skutecznie obniżą poziom stresu. Nasi trenerzy i masażyści zajmą się Twoim ciałem od stóp aż po głowę, nasza oferta obejmuje bowiem masaże różnych partii ciała. Strefa SPA to też odpowiednie miejsce na walkę z cellulitem, dzięki naszym zabiegom będziesz na nowo cieszyć się gładką skórą ud!

Strefa Wellness Spa Bielsko Biała

W naszym studio w Bielsku-Białej nie mogło zabraknąć również strefy Wellness, w której zatroszczymy się o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Proponujemy Ci szeroki wybór zabiegów, dzięki którym poczujesz się znacznie lepiej. Szczególnie zachęcamy do wypróbowania naszej kriokomory, już krótki pobyt w środku pomaga w walce ze stanami zapalnymi i bólem, a także przywraca blask skórze. Strefa Wellness to idealne miejsce dla osób, które uprawiają sporty co często wiąże się z kontuzjami, stosujemy tam różnorodne zabiegi i terapie, np. z wykorzystaniem np. fali akustycznej.

Fitness Bielsko Biała

Strefa Fitness w naszym centrum jest inna niż wszystkie, treningi w niej prowadzone mają wielokrotnie większą skuteczność niż tradycyjne ćwiczenia. Jak to możliwe? Jest to zasługa stymulacji elektromagnetycznej, która oddziałuje na mięśnie w trakcie wykonywania ćwiczeń. Przed treningiem uczestnicy zakładają specjalną kamizelkę z diodami, które następnie generują impuls, pobudzający mięśnie do intensywnych skurczów. Jeden trening trwa tylko 27 minut, wystarczy kilka odwiedzin w naszym centrum Fitness, aby pięknie wymodelować sylwetkę.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Adres email:

Temat:

Treść wiadomości:

ul. Komorowicka 60A
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 530 91 85 96

ul. Młyńska 8
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 578 494 534

kontakt@ffds.pl

CZYNNE:
pon.-pt. 9.00-20.00; sob. 9.00-16.00

( jeśli jesteś w potrzebie w innych godzinach, zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić )