Usuwanie i redukcja Cellulitu – Bielsko Biała

Walka z cellulitem jest często bardzo nierówna, specjalna dieta czy ćwiczenia przeważnie nie są wystarczające. Dlatego, jeśli interesuje Cię skuteczne zwalczanie tej przypadłości, oddaj się w ręce profesjonalistów! W naszym studio w Bielsku proponujemy skuteczne i bezpieczne zabiegi, które pozwolą Ci na zawsze zapomnieć o pomarańczowej skórce.

Na czym polega redukcja i usuwanie Cellulitu?

Chociaż cellulit jest zupełnie niegroźny dla zdrowia, to jest też bardzo szpecącą przypadłością, która pojawia się głównie na udach, brzuchu i pośladkach, przede wszystkim u kobiet. W początkowej fazie choroby na skórze pojawiają się drobne, wyczuwalne grudki, które z czasem mogą zmienić się w szpecące bruzdy. Jego redukcja w początkowej fazie jest łatwa, wystarczą regularne masaże i stosowanie specjalnych balsamów. Jednak w przypadku zaawansowanego etapu występowania cellulitu, usuwanie pomarańczowej skórki jest możliwe wyłącznie z pomocą specjalistycznych zabiegów.

Skuteczna redukcja Cellulitu

Jedną z metod usuwania pomarańczowej skórki, stosowaną w naszym studio w Bielsku, jest terapia pneumatyczna. Zabieg ten pomaga skutecznie zredukować bruzdy, przywracając skórze zdrowy i piękny wygląd. Terapia polega na umieszczeniu na ciele aplikatorów, które delikatnie masują skórę, zwiększając przepływ limfy. Jedna sesja trwa 60 minut, systematyczne ćwiczenia prowadzą do redukcji lub też całkowitego usunięcia pomarańczowej skórki.

Zabiegi na redukcję i utratę Cellulitu

Innym sposobem na cellulit, który stosujemy w naszym studio, jest terapia falami akustycznymi. Zabiegi przeprowadzane są miejscowo, z pomocą specjalnej diody wprowadzającej w głąb skóry silne fale, które penetrują tkankę tłuszczową i zmniejszają jej objętość. Już po kilku zabiegach dostrzegalna jest znaczna redukcja bruzd, skóra staje się bardziej jędrna i gładka. Fale akustyczne są też sposobem na całkowite usuwanie cellulitu, jednak ostateczny efekt terapii uzależniony jest od stopnia zaawansowania. Terapia falami akustycznymi wykorzystywana jest też w zmniejszaniu bólu, w tym przypadku impulsy generowane przez diodę są silniejsze.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Adres email:

Temat:

Treść wiadomości:

ul. Komorowicka 60A
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 530 91 85 96

ul. Młyńska 8
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 578 494 534

kontakt@ffds.pl

CZYNNE:
pon.-pt. 9.00-20.00; sob. 9.00-16.00

( jeśli jesteś w potrzebie w innych godzinach, zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić )