fbpx

Usuwanie i redukcja Cellulitu – Bielsko Biała

Walka z cellulitem jest często bardzo nierówna, specjalna dieta czy ćwiczenia przeważnie nie są wystarczające. Dlatego, jeśli interesuje Cię skuteczne usuwanie cellulitu, oddaj się w ręce profesjonalistów! W naszym studio w Bielsku proponujemy skuteczne i bezpieczne zabiegi, które pozwolą Ci na zawsze zapomnieć o pomarańczowej skórce.

Na czym polega redukcja i skuteczne usuwanie Cellulitu?

Usuwanie i redukcja cellulitu bielsko
Chociaż cellulit jest zupełnie niegroźny dla zdrowia, to jest też bardzo szpecącą przypadłością, która pojawia się głównie na udach, brzuchu i pośladkach, przede wszystkim u kobiet. W początkowej fazie choroby na skórze pojawiają się drobne, wyczuwalne grudki, które z czasem mogą zmienić się w szpecące bruzdy. Jego redukcja w początkowej fazie jest łatwa, wystarczą regularne masaże i stosowanie specjalnych balsamów. Jednak w przypadku zaawansowanego etapu występowania cellulitu, utrata pomarańczowej skórki jest możliwe wyłącznie z pomocą specjalistycznych zabiegów.

Skuteczna redukcja Cellulitu

Jedną z metod usuwania pomarańczowej skórki, stosowaną w naszym studio w Bielsku Białej, jest terapia pneumatyczna. Zabieg medycyny estetycznej pomaga skutecznie zredukować bruzdy, przywracając skórze zdrowy i piękny wygląd. Terapia polega na umieszczeniu na ciele aplikatorów, które delikatnie masują skórę, zwiększając przepływ limfy. Jedna sesja trwa 60 minut, systematyczne ćwiczenia przynoszą efekty i prowadzą do redukcji lub też całkowitego usunięcia pomarańczowej skórki.

Zabiegi na redukcję i utratę Cellulitu

Innym sposobem na cellulit, który stosujemy w naszym studio, jest terapia falami akustycznymi. Zabiegi na redukcję cellulitu przeprowadzane są miejscowo, z pomocą specjalnej diody wprowadzającej w głąb skóry silne fale, które docierają do tkanki tłuszczowej i zmniejszają jej objętość. Już po kilku zabiegach dostrzegalna jest znaczna redukcja bruzd, skóra staje się bardziej jędrna i gładka. Fale akustyczne są też sposobem na całkowite usuwanie cellulitu i modelowanie sylwetki, jednak ostateczny efekt terapii uzależniony jest od stopnia zaawansowania. Terapia falami akustycznymi wykorzystywana jest też w zmniejszaniu bólu, w tym przypadku impulsy generowane przez diodę są silniejsze.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Adres email:

Temat:

Treść wiadomości:

ul. Komorowicka 60A
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 530 91 85 96

ul. Młyńska 8
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 578 494 534

kontakt@ffds.pl

CZYNNE:
pon.-pt. 9.00-20.00; sob. 9.00-16.00

( jeśli jesteś w potrzebie w innych godzinach, zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić )