fbpx

URZĄDZENIA EMS

Rewolucja w branży wellness & treningu personalnym

CHCESZ MIEĆ EMS-a W SWOIM STUDIO TRENINGU?

Urządzenia EMS rewolucjonizują rynek siłowni i klubów fitness. Teraz już nie musisz dysponować olbrzymią powierzchnią, inwestować gigantycznych pieniędzy w sprzęt i wyposażenie, zatrudniać rzeszę pracowników. Teraz rewelacyjne efekty osiągniesz dużo szybciej i znacznie mniejszym nakładem. I to dotyczy zarówno trenujących, jak i właścicieli siłowni.

W Future Fit Day SPA kupisz lub wydzierżawisz (w tym z opcją wykupu) wyjątkowe urządzenia EMS xBody , będące najnowocześniejszą i najlepszą alternatywą dla tradycyjnego treningu na siłowni. EMS stanowi idealne uzupełnienie oferty zarówno klasycznych siłowni, jak i gabinetów fizjoterapeutycznych, rehabilitacyjnych, salonów Day SPA, niewielkich studio treningu.

W Future Fit Day SPA pokażemy Ci jak otworzyć modelowe studio treningu EMS.

Pomożemy Ci w doborze sprzętu EMS, urządzeń uzupełniających trening, narzędzi i systemów wsparcia obsługi klienta. Przeprowadzimy profesjonalne szkolenie trenerów EMS, w oparciu o nasze doświadczenia pokażemy jak skutecznie zbudować stabilny i dochodowy biznes, co się sprawdza, a co nie przekłada się na zysk studia, czy siłowni. Otrzymasz wsparcie, wiedzę i niezbędne narzędzia, by odnieść SUKCES.

JAKIE KORZYŚCI PRZYNIESIE CI POSIADANIE EMS-a W TWOIM STUDIO TRENINGU?

WIĘCEJ TRENINGÓW
Trening na EMS trwa zaledwie 27 minut, co odpowiada intensywnemu 2-godzinnemu treningowi na siłowni. W tym czasie możliwe jest przetrenowanie aż 12 głównych partii mięśni, spalenie do 1200 kcal. Zapewnia to szybsze efekty i znacznie szybszą rotację Klientów.
WIĘKSZA LOJALNOŚĆ I POWRACALNOŚĆ KLIENTÓW
Trening EMS odbywa się zawsze w obecności trenera personalnego, który poświęca pełną uwagę wyłącznie ćwiczącemu. Takie podejście buduje zaufanie, co przekłada się na poziom zadowolenia i lojalność trenujących.
DOTARCIE DO NOWYCH GRUP KLIENTÓW
Trening EMS nie obciąża stawów i kręgosłupa. Dodatkowo posiadane przez nas urządzenia pozwalają selektywnie regulować obciążenie konkretnych partii mięśni w trakcie treningu. Dzięki temu na EMS mogą trenować osoby, które nie lubią lub mają obawy przed wykonywaniem ćwiczeń z ciężarami, są po kontuzjach, nie mają dobrej kondycji i poziomu wytrenowania, czy po prostu nie chcą być wystawione na widok (i ocenę) innych trenujących. To Twoi nowi klienci!
USŁUGI DLA KLIENTÓW PREMIUM
Nasze urządzenia EMS ławo spakować i przenosić, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzanie treningów w wielu przestrzeniach, w tym w domu Klienta. Często mówi się nawet, że EMS to niewielka przenośna siłownia, pomimo kompaktowych rozmiarów oferująca to, co w pełni wyposażona sala treningowa.
OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA
Trening na urządzeniu EMS może odbywać się w kameralnych warunkach, ponieważ wymaga minimalnej przestrzeni. Ze strony klienta, zapewnia mu to pełną intymność i swobodę. Tobie zaś gwarantuje dużą łatwość i elastyczność w aranżacji przestrzeni treningowej, na którą wystarczy Ci dosłownie kilkanaście metrów kwadratowych!
OSZCZĘDNOŚĆ KAPITAŁU
Na urządzeniu EMS możliwe jest wykonywanie treningu siłowego, cardio oraz relaksację powysiłkową. Dzięki temu jedno urządzenie EMS kompletnie zaspakaja potrzeby treningowe Klienta. Nie musisz dokupywać dodatkowego sprzętu do uzupełnienia lub wsparcia treningu.
TRENINGI GRUPOWE, JAKO NARZĘDZIE ELASTYCZNEJ POLITYKI CENOWEJ
Na urządzeniu EMS możliwe jest ćwiczenie równocześnie nawet 8 osób! Trenując w tym samym czasie kilka osób zwielokrotnisz swoje przychody i zyskasz potężne narzędzie elastycznego kształtowania polityki cenowej i rabatowej (np. obniżanie ceny treningu przy kilku ćwiczących na raz).
ŁATWE POSZERZENIE OFERTY O URZĄDZENIA I ZABIEGI KOMPLEMENTARNE
Przeprowadzanie trwających zaledwie 27 minut treningów EMS pozwala uatrakcyjnić ofertę uzupełniając ją o urządzenia i zabiegi komplementarne, np. powysiłkowe, relaksacyjne, redukujące zmęczenie, regeneracyjne, oczyszczające (np. masaże, krioterapię, sesje BEMER („jedynego legalnego dopingu”), zabiegi falą uderzeniową, drenaż limfatyczny, floating, suplementację,…). Zapewnienie takiej kompleksowej usługi treningowo- relaksacyjnej/regeneracyjnej jest możliwe do zrealizowania w czasie 1 godziny (!), co jest wynikiem nieosiągalnym przy klasycznym treningu i innych formach aktywności.
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ
Posiadane przez nas urządzenia EMS są produkowane przez europejskich producentów, mają niezbędne dopuszczenia do rynków UE i spełniają aktualne (2019’) normy dla urządzeń do elektrostymulacji mięśni.
NISKIE KOSZTY UŻYTKOWANIA
Urządzenie EMS w trakcie bieżącego użytkowania nie generuje w zasadzie żadnych dodatkowych kosztów, oprócz minimalnego poboru prądu oraz normalnego zużycia środków dezynfekujących. Niezbędne jest tylko pranie ubrań treningowych i ewentualna ich wymiana. Częstotliwość uzależniona jest od intensywności treningów. Future Fit Day SPA zapewni Ci bieżące dostawy wysokiej jakości ubrań treningowych w atrakcyjnych cenach.

W Future Fit Day SPA pokażemy Ci jak otworzyć modelowe studio treningu EMS.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Organizując sprzęt EMS z pomocą Future Fit Day SPA, masz pewność, że to, co usłyszysz oparte jest na doświadczeniach w pracy z urządzeniami różnych producentów, ponieważ W NASZYCH STUDIACH KORZYSTALIŚMY Z RÓŻNYCH EMS-ÓW, A KAŻDY Z NICH BYŁ INNY, zaspakajał odmienne potrzeby. Opowiemy Ci o różnicach w sprzęcie, jego zaletach, ale i ograniczeniach, a sprzęt, który wybraliśmy, bo uważamy, że jest najlepszy na rynku, osobiście u nas przetestujesz i doświadczysz skuteczności jego działania. Dzięki temu będziesz dysponować pełną informacją, co pomoże Ci WYBRAĆ ZESTAW IDEALNIE DOPASOWANY DO SWOICH MOŻLIWOŚCI I POTRZEB.

DOŚWIADCZENIE

EMS od samego początku traktowany był jako core działalności naszych studiów treningu. Dlatego, zanim podjęliśmy decyzję, z których urządzeń do elektrostymulacji mięśni będziemy korzystać, przetestowaliśmy EMS-y wielu producentów. I wybraliśmy te najlepsze.

TRENERZY

Nasi trenerzy są współwłaścicielami Future Fit Day SPA, dlatego zależy im najbardziej na oferowaniu najlepszych możliwych usług w naszych studiach, a Tobie sprzętu, który zadowoli Cię w 100%. To oni od samego początku testowali prawie wszystkie dostępne na rynku EMS-y, bezustannie się szkolą i zdobywają nowe doświadczenia w zakresie elektrostymulacji mięśniowej. My jesteśmy pewni ich kompetencji, Ty możesz liczyć na fachową rozmowę i wsparcie.

ZASPOKOJENIE RÓŻNYCH POTRZEB

Mamy urządzenia, które są w stanie zaspokoić naprawdę wszystkie potrzeby klientów biznesowych (od najlepszej na rynku jakości, przez prostotę użytkowania, trwałość i bezawaryjność, długą gwarancję na osprzęt, opcję organizacji treningów grupowych, wielość programów treningowych, aż do kryterium korzystnego finansowania włącznie). Dzięki temu dobierzemy zestaw, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby i będzie odpowiadać Twoim możliwościom.

KORZYSTNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Rozumiemy, że masz konkretne potrzeby i możliwości, dlatego oferujemy kilka opcji dostarczenia Ci sprzętu EMS (i innych, które doskonale uzupełniają działanie studia, sprawdź opcje w zakładce DYSTRYBUCJA). Możesz na atrakcyjnych warunkach i w dobrych cenach:

✔ kupić w Future Fit Day SPA nowy sprzęt EMS xBody
✔ wydzierżawić go (w tym z opcją wykupu oraz obniżenia raty
dzierżawy)
✔ pomożemy Ci też zorganizować korzystne finansowanie )

Jeżeli będziemy mogli pomóc Ci w jeszcze inny sposób, nie wahaj się, skontaktuj się z nami (tel.533 592 324). Jesteśmy przekonani, że uda nam się wypracować odpowiadające Ci warunki współpracy.

WSPARCIE ABSOLUTNE

Jesteśmy sympatyczną brygadą, dlatego życzymy Ci (jak wszystkim!) jak najlepiej. Mamy też swoje marzenia, plany do zrealizowania, cele do osiągnięcia. I właśnie z tych dwóch powodów staniemy na głowie, żeby Tobie się udało. Bo im lepiej będzie szło Tobie, tym bliżej my będziemy realizacji swoich zamierzeń, a Twoje zadowolenie uczyni z nas jeszcze sympatyczniejszy team (i może ściągnie nam nowych klientów?!). Dlatego możesz na nas liczyć:

Pomożemy Ci na etapie doboru sprzętu i jego zamówienia
Udzielimy Ci kompetentnej informacji na temat funkcjonowania studia EMS, wszystko w oparciu o nasze doświadczenia, a nie teorię i materiały otrzymane od producenta
Pokażemy jak zoptymalizować koszty działania studia, nauczymy niezbędnych procedur
Zapewnimy atrakcyjne oferty na inne urządzenia i systemy, które uzupełnią Twoją ofertę treningów EMS i pomogą w pozyskiwaniu i utrzymaniu klientów
Przeszkolimy Ciebie i Twoich trenerów z EMS-a (w stopniu podstawowym, a możemy też przeprowadzić szkolenie dla przyszłych EMS Master-ów)
Będziemy do Twojej dyspozycji po zakupie/dzierżawie sprzętu, nie zostaniesz sam ze swoimi pytaniami, zarówno dotyczącymi sprzętu, jak i funkcjonowania studia
Będziemy Cię informować o aktualnych promocjach i ciekawych ofertach producentów sprzętu, osprzętu, urządzeń i systemów wsparcia Twojego studia
Pozostaniemy otwarci na wspólne działania promocyjne i sprzedażowe
Zapewnimy bieżące dostawy wysokiej jakości ubrań treningowych w atrakcyjnych cenach

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ TEGO „PLEMIONA”

Seth Godin ukuł pojęcie „plemion”, na określenie ludzi skupionych wokół idei, związanych wspólnym interesem. Rozmawiających ze sobą, wymieniających się sprawdzonymi sposobami na dojście do czegoś lepszego, przywiązanych do siebie, ufających sobie, wciąż poszukujących nowych rozwiązań i usprawnień.

Nas łączy przekonanie, że dzięki naszemu bezustannemu pogłębianiu wiedzy, wymianie doświadczeń i mądremu wykorzystaniu tego, co oferuje najnowsza technologia, gwarantujemy naszym klientom szybsze i łatwiejsze osiągnięcie celów w obszarze wsparcia zdrowia i poprawy komfortu ich życia.

Tak tworzymy naszą NOWĄ KONCEPCJĘ FITNESS’U & RELAKSU. Wokół tej idei (i interesu) BUDUJEMY NASZE „PLEMIĘ”. Dołączysz się?

ZAINTERESOWANY URZĄDZENIAMI EMS? SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: tel. 533 592 324; piotr@ffds.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00
Sobota 9:00-14:00

tel. 530 91 85 96; 578 494 534
43-300 Bielsko-Biała ul.Rychlińskiego 19
(budynek Hali Sportowej BKS Stal / Hotelu Olimp)