fbpx

Trening EMS

Najskuteczniejszy trening XXI wieku

Urządzenia EMS (do elektrostymulacji mięśni) to najefektywniejsze obecnie narzędzia treningowe. Technologia ta działa na zasadzie wywołania skurczy mięśni poprzez impulsy elektryczne, bez konieczności używania ciężarów. To redukuje ryzyko kontuzji i pozwala osiągnąć dużo szybsze efekty. Trening EMS jest jednym z najbezpieczniejszych rodzajów aktywności, odpowiednim dla trenujących w różnym wieku i o różnym stopniu wysportowania. Elektrostymulacja mięśni jest przeznaczona dla każdego, kto chce doskonalić formę pod okiem doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego trenera personalnego.

PAKIET DWA PIERWSZE TRENINGI EMS – 99zł

Tylko 27 minut.
Ponad 1000 kcal mniej.
Efekt już po 4 razach.
Bez obciążania kręgosłupa i stawów.
Zawsze z trenerem personalnym.
Ćwiczą wszystkie partie mięśni, w tym głębokie.

MOŻLIWE EFEKTY:
Odchudzanie, modelowanie, kondycja, rzeźba, cellulit, wzmocnienie mięśni głębokich.

W ZESTAWIE: ręcznik, woda, ubranie treningowe.

CZAS: 27min.
CENA: wiele opcji pakietowych; 50-120zł

Trening EMSCena treninguCena karnetu
Pakiet 4 wejść
Begining X Training
110zł440zł
Pakiet 8 wejść
Begining X Training
100zł800zł
Pakiet 12 wejść
Begining X Training
90zł1080zł
Pakiet wejść z zestawem suplementów NSP50% normalnej ceny50% normalnej ceny
Pakiet dwa pierwsze Treningi EMS99zł

EMS to przede wszystkim doskonała opcja dla osób, które nie mają czasu na wielogodzinne ćwiczenia na siłowni, będących po urazach i kontuzjach, czy tych mających problemy z kręgosłupem i stawami. Podczas treningu EMS można poprawić zdrowie, doprowadzić do wzmocnienia włókien mięśniowych, a zarazem skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej.

Trening EMS jest prawie dziesięciokrotnie bardziej wydajny niż tradycyjny trening personalny. Ćwiczysz tylko 1-2 razy w tygodniu, przez 27 minut, a uzyskujesz efekty takie, jak stali bywalcy siłowni. W czasie jednej sesji ilość skurczów mięśni jest wielokrotnie większa, dzięki czemu w jej trakcie możesz spalić nawet 1200 kcal. Krótko mówiąc, elektrostymulacja mięśni pozwala Ci oszczędzić cenne godziny, gwarantując optymalne efekty przy możliwie jak najmniejszym zaangażowaniu czasu i wysiłku. Biorąc pod uwagę rezultaty, jakie można osiągnąć, cennik treningu EMS jest wyjątkowo korzystny.

Dużą zaletą elektrostymulacji jest też możliwość indywidualnego dobrania siły impulsu dla poszczególnych partii mięśni, co przekłada się na efektywność treningu i tempo osiągania celów treningowych. Ponieważ oferowana w naszym studiu w Bielsku stymulacja mięśni jest w pełni dostosowywana do każdego ćwiczącego, można mieć pewność, że obciążenia będą odpowiednio dopasowane pod kątem określonych potrzeb i wymagań osoby trenującej.

Elektrostymulację mięśni z powodzeniem zastosujesz do:

✔ wymodelowania sylwetki
✔ ujędrnienia ciała
✔ zbudowania siły i masy mięśni
✔ zrzucenia zbędnych kilogramów
✔ redukcji cellulitu
✔ poprawy wydolności
✔ wzmocnienia mięśni głębokich, odpowiedzialnych za stabilizacje kręgosłupa

W Future Fit Day SPA trenujesz zawsze z trenerem personalnym doświadczonym w pracy z urządzeniami EMS. Dysponujemy również niezbędnym sprzętem, dzięki któremu elektrostymulacja mięśni przebiega w możliwie efektywny sposób.

Możesz ćwiczyć w pojedynkę lub w parze.

Jeżeli nie masz czasu, żeby spędzać godziny na siłowni, a zależy Ci na szybkich efektach bez ryzyka nabawienia się kontuzji, skorzystaj z naszego PIERWSZEGO DARMOWEGO TRENINGU i osobiście przekonaj się o sile działania EMS. Tak jak wielu wybitnych sportowców, znanych celebrytów i propagatorów aktywnego stylu życia. Tu nie ma przypadku – elektrostymulacja mięśni jest nowoczesnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce poprawić zdrowie, pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i wzmocnić układ ruchu.

DLACZEGO EMS?

 EMSSIŁOWNIA
CZAS TRWANIA TRENINGU27 minut90-150 minut
CZĘSTOTLIWOŚĆ TRENINGU1-2 x w tygodniu3-4 x w tygodniu
WIDOCZNE EFEKTYpo 4-6 treningachpo 15-20 treningach
ILOŚĆ SPALONYCH KALORIInawet 1200 kcaldo 400 kcal
SPADEK WAGI / TKANKI TŁUSZCZOWEJ 3-4 x szybciejstandardowo
OBCIĄŻENIE STAWÓWznikomewysokie
LIKWIDACJA CELLULITUtaknie
TRENING MIĘŚNI GŁĘBOKICHtakw wybranych ćwiczeniach
PRZYSPIESZENIE METABOLIZMUtaknie

FAQ

1. Czy trening EMS jest bezpieczny?

Jak najbardziej, ta technologia jest stosowana od wielu lat w fizjoterapii i lecznictwie. Niemniej jednak są pewne przeciwwskazania (sprawdź jakie w pytaniu drugim)

2. Jakie są przeciwwskazania do treningu EMS?

Rzeczywiście, przy wymienionych poniżej przypadłościach zdrowotnych nie należy stosować treningu EMS (wskazana byłaby jednak konsultacja z lekarzem, ponieważ w przypadku niektórych schorzeń elektrostymulacja może wspomóc proces leczenia).

Przeciwwskazania do treningu EMS: padaczka, choroba psychiczna (schizofrenia), choroby serca, rozrusznik serca, nadczynność tarczycy, mocznica itp., ciąża, ciężka hemofilia, przepuklina brzuszna, rak, zakrzepica lub skłonność do zakrzepów (trombofilia, problemy z krzepliwością krwi), ciężkie choroby neurologiczne, cukrzyca, gruźlica, choroby powodujące gorączkę, ostre zapalenia bakteryjne i wirusowe.

3. Czy trening EMS pomoże mi w odchudzaniu?

Bezsprzecznie! I to szybciej, niż przy innych formach aktywności. Elektrostymulacja mięśni powoduje redukcję tkanki tłuszczowej i utratę wagi, a wsparta zabiegami falą uderzeniową i drenażem pozwala jeszcze bardziej przyspieszyć oczekiwane efekty. Oczywiście bardzo ważne są także zdrowy nawyki żywieniowe i odpowiednia suplementacja.

4. Czy treningiem EMS mogę zbudować masę mięśniową?

I tak i nie. Tak, jeśli jesteś mężczyzną. Elektrostymulacja, dzięki wzmożonej stymulacji mięśni (znacznie większej ilości bodźców, niż przy klasycznym treningu) powoduje ich nadbudowę i rozrost. Natomiast u kobiet, ze względu na odmienną fizjologię, raczej wzmocni i nada sprężystości tkance mięśniowej, wspierając tym samym zachowanie/przywrócenie odpowiedniej sylwetki.

5. Czy mając znaczną nadwagę mogę stosować trening EMS?

Nie ma przeciwwskazań do treningu EMS wynikających z nadwagi. Urządzenie z powodzeniem obsługuje osoby o skrajnej budowie i rozmiarze, takie też są stroje treningowe, które w studiach Future Fit Day SPA zapewniamy za darmo.

6. Czy EMS pomoże mi wrócić do formy po ciąży?

Z pewnością, niemniej jednak wskazana byłaby wcześniejsza konsultacja lekarska. Elektrostymulacja wydatnie wspiera uelastycznienie i jędrność skóry oraz pomaga jej oraz tkance łącznej wrócić do wcześniejszego stanu. Dzięki oddziaływaniu na mięśnie głębokie elektrostymulacja wspiera też kobiety po ciąży w walce z olbrzymim problemem nietrzymania moczu.

7. Czy EMS pomoże mi przygotować się do ekstremalnego wysiłku?

Oczywiście, elektrostymulacja wzmacnia mięśnie głębokie i wspomaga wydolność organizmu przygotowując go na ekstremalne wyzwania. Najlepiej przekonaj się sam(a) i przyjdź do Future Fit Day SPA na darmowy trening EMS.

8. Czy EMS pomoże mi w walce z cellulitem?

Jak najbardziej, elektrostymulacja uelastycznia skórę, a powodując lepsze ukrwienie tkanki łącznej i mięśniowej wspomaga walkę z cellulitem.

9. Jak szybko zobaczę efekty?

To bardzo indywidualna sprawa, zależna od wielu czynników, założonych celów, częstotliwości i intensywności treningu, predyspozycji genetycznych, … Niemniej jednak nasze doświadczenie i statystyka mówią nam, że już po 4-5 treningach powinny być widoczne efekty.

10. Jestem osobą mało aktywną, czy dam radę wytrzymać taki trening?

Bez problemu. Jeżeli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, to z pewnością. Wszystkie parametry treningu są indywidualnie dobierane przez trenera personalnego do potrzeb i możliwości trenującego. Przychodzą do nas osoby w różnym wieku i o różnym stopniu wytrenowania i kondycji.

11. Co musze przynieść na pierwszy trening?

Wskazane byłoby wygodne obuwie, całą niezbędną resztę- strój treningowy, wodę, ręcznik zapewniamy my.

12. Dlaczego pierwszy trening trwa dłużej?

Ponieważ w trakcie pierwszego spotkania trener personalny stara się wszystko pokazać i wytłumaczyć- jak wygląda praca z prądem, jakich efektów można oczekiwać, jakie rodzaje treningu można przeprowadzać, itd.

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00
Sobota 9:00-14:00

tel. 530 91 85 96; 578 494 534
43-300 Bielsko-Biała ul.Rychlińskiego 19
(budynek Hali Sportowej BKS Stal / Hotelu Olimp)