fbpx

Trening EMS Bielsko Biała

Chcesz się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej, jednak Twoja kondycja fizyczna pozostawia wiele do życzenia? Koniecznie wypróbuj elektrostymulację mięśniową, która przeprowadzana jest w naszym studio w Bielsku. Trening EMS pozwala nie tylko wysmuklić figurę, ale też wzmocnić mięśnie i pobudzić je do działania. Ćwiczenia przeprowadzane są w specjalnym stroju wyposażonym w elektrody, które wysyłają impulsy do mózgu, zwiększając efekt Twojej pracy.

Jakie są efekty treningu EMS?

Dobroczynne efekty ćwiczeń  EMS dostrzegalne są po kilku tygodniach treningu, jednak już po pierwszym razie możesz zaobserwować np. zmniejszenie bólu pleców. Ostateczny rezultat sesji uzależniony jest od rodzaju ćwiczeń dobranych przez trenera. Metoda polecana jest przede wszystkim osobom, które pragną zredukować swoją tkankę tłuszczową, jednocześnie ujędrniając skórę i pozbywając się cellulitu. Poza tym jest to doskonały sposób na poprawienie kondycji i wzmocnienie mięśni. Jedna sesja z elektrodami trwa tylko 27 minut, jej efekty są zbliżone do 3-godzinnych ćwiczeń na siłowni! Wystarczy porównać ceną obu form aktywności, aby wiedzieć, że elektrostymulacja po prostu się opłaca!

Zalety elektrostymulacji i treningu EMS

Elektrostymulacja mięśniowa to doskonała opcja dla osób, które nie mają czasu na wielogodzinne ćwiczenia na siłowni. Trening EMS jest prawie dziesięciokrotnie bardziej wydajny niż tradycyjny, ćwiczysz tylko raz w tygodniu, przez 27 minut, a uzyskujesz efekty takie, jak stali bywalcy siłowni.  W czasie jednej sesji ilość skurczów mięśni jest też wielokrotnie większa, w jej trakcie możesz spalić nawet do 1200 kalorii.

Od czego zależy cena treningu EMS?

Jeśli dopiero chcesz sprawdzić, czy trening EMS jest dla Ciebie, umów się na pojedynczą darmową sesję. Jednak bardziej opłacalnym wariantem jest kupno całego karnetu, którego cena zaczyna się już od 80 zł! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem dostępnym na stronie, ostateczny koszt uzależniony jest od ilości sesji oraz ich długości. Sesje przeprowadzane są przez naszych doświadczonych pracowników, którzy dobiorą rodzaj ćwiczeń do Twoich indywidualnych potrzeb.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Adres email:

Temat:

Treść wiadomości:

ul. Komorowicka 60A
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 530 91 85 96

ul. Młyńska 8
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 578 494 534

kontakt@ffds.pl

CZYNNE:
pon.-pt. 9.00-20.00; sob. 9.00-16.00

( jeśli jesteś w potrzebie w innych godzinach, zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić )