fbpx

Stymulacja Mięśni Bielsko Biała

Chcesz w końcu dobrze poczuć się we własnej skórze? Od dłuższego czasu męczysz się z dietą, nie masz czasu na ćwiczenie mięśni, a cyferki na wadze ani drgną? Proces odchudzania potrafi trwać długo i bywa bardzo wymagający. Szczególnie dla tych z nas, którzy dni wypełnione mają obowiązkami. Trudno wtedy utrzymać reżim skutecznej diety oraz systematycznych ćwiczeń. W Future FIT Day SPA w Bielsku-Białej umiejętnie skracamy drogę do upragnionych rezultatów! Oferujemy innowacyjną metodę spalania tkanki tłuszczowej – trening z elektrostymulacją mięśniową EMS X-Body, który znacznie przyspiesza osiąganie efektów. Pierwsze różnice widoczne są już po 3-4 treningach! EMS X-Body to zaledwie jedna z metod, które zwiększą Twoje spalanie i przybliżą Cię do sylwetki marzeń! Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Na czym polega stymulacja mięśni?

W kształtowaniu figury i formy ważne jest wsparcie. Dostarczanie takiej pomocy to nasza misja. Specjaliści Future FIT Day SPA wybiorą dla Ciebie optymalne metody, dzięki którym osiągniesz swój cel w zamierzonym czasie. U nas przeprowadzisz analizę składu ciała, która jest doskonałą wyjściową do mierzenia rezultatów. Zaplanujemy dla Ciebie całą strategię działania. Trening EMS xBody, skuteczne zabiegi ujędrniające i antycellulitowe, kuracja przyspieszająca metabolizm – to wszystko i więcej jest po Twojej stronie. Pomożemy Ci, bez względu na to, czy rezultatem, który Cię interesuje jest:
  • zrzucenie zbędnych kilogramów,
  • wymodelowanie sylwetki,
  • poprawa wydolności i kondycji,
  • zbudowanie masy mięśniowej,
  • wyrzeźbienie ciała.

Stymulacja mięśni jako forma ćwiczenia mięśni

Indywidualnie dobrane, bezlitosne dla kilogramów programy treningowe, precyzyjnie trafiają w partie, na które chcesz zadziałać. Znacznej poprawie ulega też ogólna sprawność organizmu. Twoja wydolność podnosi się, metabolizm przyspiesza, a umiejętność regeneracji po wysiłku zwiększa się. Nasi specjaliści w SPA w Bielsku-Białej monitorują Twoje efekty na bieżąco. Zasada jest prosta – Ty ćwiczysz, a drugą część wysiłku wykonuje za Ciebie elektrostymulator. Informacja, którą wysyła do układu nerwowego, pozwala na uzyskanie właściwej odpowiedzi ze strony układu ruchu. Podczas sesji treningowej trwającej zaledwie 30 minut, wykonujesz pracę równą 1,5-godzinnemu treningowi.

Czy stymulowanie mięśni jest bezpieczne?

Ta znana na całym świecie wśród profesjonalnych sportowców metoda, przed wprowadzeniem na rynek, została poddana wielu rygorystycznym testom. Elektrostymulacja, jako element dodający mocy ćwiczeniu jest doskonałym i bezpiecznym rozwiązaniem. Szczególnie dla tych, którym brak czasu na długie treningi. Dzięki stymulacji mięśni impulsami elektrycznymi, możliwe jest wykonywanie lżejszych ćwiczeń i uzyskiwanie maksymalnych efektów. W ten sposób EMS xBody odciąża stawy i minimalizuje ryzyko kontuzji. Metoda ta obecna jest na rynku od lat, co pozwoliło opracować bezpieczne i skuteczne programy treningowe. Ilość oraz intensywność ćwiczeń na maszynie EMS xBody dozowana jest w odpowiedni, najlepiej przyswajalny dla ciała sposób. Zapraszamy na intensywne treningi do naszego Day SPA w Bielsku-Białej. Ćwiczenie mięśni tą metodą to pewność rezultatu!

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Adres email:

Temat:

Treść wiadomości:

ul. Komorowicka 60A
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 530 91 85 96

ul. Młyńska 8
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 578 494 534

kontakt@ffds.pl

CZYNNE:
pon.-pt. 9.00-20.00; sob. 9.00-16.00

( jeśli jesteś w potrzebie w innych godzinach, zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić )