Studio modelowania sylwetki Bielsko Biała

Piękna figura nie musi być okupiona restrykcyjnymi dietami i ogromnym wysiłkiem fizycznym. Dzięki nowoczesnym metodom stosowanym w naszym studio w Bielsku-Białej, możesz skutecznie wymodelować sylwetkę bez wyrzeczeń! Dzięki nowoczesnej aparaturze i doświadczonym specjalistom dobierzemy zabieg, który najlepiej będzie odpowiadać potrzebom Twojego ciała.

Metody kształtowania i modelowania sylwetki - Bielsko Biała

Zachęcamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych zabiegów, które umożliwią Ci kompleksowe kształtowanie sylwetki. Jeśli zależy Ci nie tylko na smukłej figurze, ale też wzmocnieniu mięśni, wypróbuj trening EMS. Na czas ćwiczeń zakładany jest specjalny strój zaopatrzony w elektrody przesyłające impulsy w głąb ciała. W trakcie jednej, 20-minutowej sesji możesz spalić nawet 1200 kalorii! Kolejnym zabiegiem służącym kształtowaniu figury jest terapia falami akustycznymi. Metoda stosowana jest w walce z cellulitem, fale docierają do tkanki tłuszczowej i ją rozbijają, prowadząc do ujędrnienia skóry. W podobny sposób działa inna metoda proponowana w naszym studio –  BTL Lymphastim.

Studio modelowania sylwetki FFDS - Bielsko Biała

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą zabiegów modelujących i kształtujących sylwetkę, które przeprowadzane są w naszym studio w Bielsku-Białej. Poszczególne terapie pozwolą Ci ujędrnić i wygładzić skórę, nadając jej świeży i młody wygląd. Poza tym dzięki naszym zabiegom możesz też wzmocnić mięśnie i spalić tłuszcz w krótkim czasie, bez konieczności regularnego uczęszczania na siłownię. Wybierz najlepszą ofertę dla siebie i przywróć swojemu ciału dawną formę.

Modeluj i kształtuj sylwetkę z Future Fit Day Spa

Umów się na wizytę z konsultantem, który dobierze dla Ciebie optymalne rozwiązanie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych pakietów, zapewniających skuteczne modelowanie oraz kształtowanie sylwetki. Każdy z nich składa się z kilku rodzajów terapii, które będą przeprowadzane w trakcie 8-12 wizyt w naszym studio. Cena pakietu zaczyna się już od 1099 złotych, wliczono w nią również analizę składu ciała. Nasze pakiety poleca się również na prezent dla bliskiej osoby – bez względu na okazję!

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Adres email:

Temat:

Treść wiadomości:

ul. Komorowicka 60A
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 530 91 85 96

ul. Młyńska 8
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 578 494 534

kontakt@ffds.pl

CZYNNE:
pon.-pt. 9.00-20.00; sob. 9.00-16.00

( jeśli jesteś w potrzebie w innych godzinach, zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić )