fbpx

Studio modelowania sylwetki Bielsko Biała

Piękna figura nie musi być okupiona restrykcyjnymi dietami i ogromnym wysiłkiem fizycznym. Dzięki nowoczesnym metodom stosowanym w naszym studio w Bielsku-Białej, możesz skutecznie wymodelować sylwetkę bez wyrzeczeń! Dzięki nowoczesnej aparaturze i doświadczonym specjalistom dobierzemy zabieg, który najlepiej będzie odpowiadać potrzebom Twojego ciała.

Metody kształtowania i modelowanie sylwetki - Bielsko Biała

Zachęcamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych zabiegów, które umożliwią Ci kompleksowe kształtowanie sylwetki. Jeśli planujesz odchudzanie i zależy Ci nie tylko na smukłej figurze, ale też wzmocnieniu mięśni, wypróbuj trening EMS. Na czas ćwiczeń zakładany jest specjalny strój zaopatrzony w elektrody przesyłające impulsy w głąb ciała. W trakcie jednej, 20-minutowej sesji możesz spalić nawet 1200 kalorii! Kolejnym zabiegiem służącym kształtowaniu figury jest terapia falami akustycznymi. Metoda stosowana jest w walce z cellulitem, fale wytwarzane przez urządzenie docierają do tkanki tłuszczowej i ją rozbijają, prowadząc do osiągnięcia celu czyli ujędrnienia skóry. W podobny sposób działa inna metoda proponowana w naszym studio –  BTL Lymphastim.
studio modelowanie sylwetki bielsko biała

Studio modelowania sylwetki FFDS - Bielsko Biała

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą zabiegów modelujących i kształtujących sylwetkę takich jak zabieg falą uderzeniową, które przeprowadzane są w naszym studio w Bielsku-Białej. Poszczególne zabiegi pozwolą Ci ujędrnić i wygładzić skórę, nadając jej świeży i młody wygląd. Poza tym dzięki naszym zabiegom możesz też wzmocnić mięśnie i spalić tłuszcz w krótkim czasie, bez konieczności regularnego uczęszczania na siłownię. Modelowanie sylwetki – wybierz najlepszą ofertę dla siebie i przywróć swojemu ciału dawną formę.

Modeluj i kształtuj sylwetkę z Future Fit Day Spa

Umów się na wizytę z konsultantem, który dobierze dla Ciebie optymalny zabieg falą uderzeniową. Dla naszych klientów przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych pakietów, zapewniających skuteczne modelowanie oraz kształtowanie sylwetki. Każdy z nich składa się z kilku rodzajów terapii, które będą przeprowadzane w trakcie 8-12 wizyt w naszym studio. Cena pakietu zaczyna się już od 1099 złotych, wliczono w nią również analizę składu ciała. Nasze usługi poleca się również na prezent dla bliskiej osoby – bez względu na okazję!

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Adres email:

Temat:

Treść wiadomości:

ul. Komorowicka 60A
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 530 91 85 96

ul. Młyńska 8
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 578 494 534

kontakt@ffds.pl

CZYNNE:
pon.-pt. 9.00-20.00; sob. 9.00-16.00

( jeśli jesteś w potrzebie w innych godzinach, zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić )