fbpx

Promocje

 

NORMALNIE SPADNIESZ Z WAGI!!!

Jak tam samopoczucie po świętach? Statystycznie, powinno być nieźle- nowy rok, nowe możliwości, ambitne cele, świetlane perspektywy. I noworoczne postanowienia, rzecz jasna. W tym to coroczne: zrzucić … kilogramów!

No więc, jeśli w tym roku Ty tak na poważnie, To my jeszcze bardziej (tak, że nawet nam brewka nie tyknie), gwarantujemy, że u nas SPADNIESZ Z WAGI! I to szybciej, niż gdzie indziej (a zawalczymy też, żebyś z powrotem już na nią nie wszedł)!

I wiemy co mówimy, przetestowaliśmy, ze 100% skutecznością, nasze programy w czasie przedświątecznej akcji promocyjnej.

Teraz udostępniamy wszystkim oczekującym lepszego samopoczucia i pożądanego wyglądu nasze know-how i nasze urządzenia. To dzięki nim mamy przewagę nad innymi.

EMS xBody sprawia, że w ciągu niecałych 30 minut spalasz 3 razy więcej kalorii, niż w trakcie półtoragodzinnego treningu na siłowni. Bemer zwiększy twoją wydolność i przyspieszy regenerację potęgując efekt treningu. Fala uderzeniowa pomoże rozbić tkankę tłuszczową, ujędrnić i wymodelować sylwetkę. A to jeszcze nie wszystko. Przyjdź i się przekonaj!!! W FUTURE FIT DAY SPA GWARANTUJEMY CI, ŻE SPADNIESZ Z WAGI!!!

Zapoznaj się z naszymi bezlitosnymi dla nadprogramowych kilogramów, wypełnionymi dodatkowymi gratisami PROGRAMAMI ODCHUDZAJĄCYMI. Dla każdego znajdzie się idealnie dopasowany do jego potrzeb i możliwości (a jak nie, to go dopasujemy). Zobacz nasze PROGRAMY. Którego byś nie wybrał, GWARANTUJEMY JEDNO: SPADNIESZ Z WAGI!