fbpx

FUTURE FIT DAY SPA

Nowoczesne Studio Day SPA, Fitness & Body

Future Fit Day SPA to miejsce, w którym nowoczesne podejście do treningu, relaksu i urody zapewni Ci dużo szybsze efekty i znacznie przyjemniejsze doznania.

Nowa Koncepcja Fitness’u, Relaksu & Urody

Żeby to osiągnąć, korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych praktyków wspieranych najnowszymi odkryciami techniki. Zarówno w obszarze fitness’u i treningu, jak i diagnostyki zdrowotnej, wydolności i regeneracji, dietetyki, po kosmetykę bezinwazyjną włącznie.

Jedyną aktywność, w której zawierzamy w 100% umiejętnościom i wyczuciu naszych specjalistów jest nieziemsko odprężający masaż (taki właśnie jest w ich wykonaniu!). Sprawdzaliśmy i mamy pewność, że jeszcze nie wymyślono technologii, która byłaby w stanie ich zastąpić.

Nowoczesne Studio Day SPA, Fitness & Body. Jak działamy?!

Odwiedzając nasze studio w Bielsku-Białej znajdziesz na miejscu kompleksową ofertę SPA, Fitness & Body. Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne pakiety zabiegów odchudzająco-modelujących, które pomogą Ci odzyskać pożądany wygląd i… pewność siebie. Zatroszczymy się o Twoje ciało kompleksowo, będziesz przebierać wśród ciekawych zabiegów pielęgnacyjnych. Możesz skorzystać z ujędrniających i wygładzających maseczek lub też zrelaksować się w trakcie masażu.

Stawiamy tylko na nowoczesne rozwiązania, dlatego proponujemy Ci niezwykłe treningi, których szybki efekt wprawi Cię w zdumienie! Ich sekret tkwi w innowacyjnej metodzie EMS (elektrostymulacja mięśni głębokich), która całkowicie zrewolucjonizowała branżę fitness. Odwiedzając nasze studio, trafiasz pod piecze doświadczonych trenerów, którzy dobiorą dla Ciebie najwłaściwsze ćwiczenia i najlepszy cykl treningowy. W przypadku treningu EMS, ta wiedza jest kluczowa!

,,Połączenie twojego zaangażowania z ekspercką wiedzą i technologią”, co to w praktyce oznacza?

Wyobraź sobie, że masz cel: chcesz schudnąć i wymodelować sylwetkę, a może zbudować masę i rzeźbę, zwalczyć cellulit, zniwelować zmarszczki, poprawić kondycję, czy po prostu odprężyć się i wyciszyć. Zależy Ci bardzo na jego realizacji, więc dajesz z siebie wszystko, czyli… jakieś 50% twoich możliwości. Wiesz to, dlatego korzystasz z wiedzy i doświadczenia specjalisty.

To podwyższa twoje szanse na realizację celu do… wierzymy w Ciebie- do 100%! Jeśli tylko nie odpuścisz, za 6 miesięcy osiągniesz swój cel. Budujące, prawda?

A teraz wyobraź sobie, że swój cel osiągasz nie po pół roku pracy, a w 3 miesiące.
Nie po 3 miesiącach, a w miesiąc.

To dodatkowe 50%, które zapewni Ci właśnie technologia.
I to właśnie zapewniamy Ci w Future Fit Day SPA.

ZESPÓŁ

AGNIESZKA GUZIK

Magister fizjoterapii, wybitna masażystka (tak, od Klientów wiemy, że tak jest, więc nie silimy się na nieszczerą skromność), trenerka EMS, nasza specjalistka od odnowy biologicznej. Jeżeli masz opory oddać się w (umięśnione:) ręce naszych trenerów, uważasz, że kobieta z większym wyczuciem przeprowadzi trening EMS, zabieg fali uderzeniowej, masażu (tu uważaj: Aga dwoma palcami kruszy kamienie!), czy np. drenażu limfatycznego, Agnieszka jest jedynie słuszną odpowiedzią!

Olbrzymia wiedza poparta doświadczeniem, przesympatyczna i pomocna, spotkasz ją w naszym studio w Bielsku-Białej na Rychlińskiego 19 (budynek BKS Stal/Hotel Olimp) we wtorki, środy i soboty. Potrenujesz tam z Agą na EMS, zrobisz zabiegi na twarz i ciało, doświadczysz zabiegu fali uderzeniowej (modelującej sylwetkę), drenażu limfatycznego, osławionego masażu w jej wykonaniu.

DANIEL GUZIK

To nie człowiek, to INSTYTUCJA! Dyplomowany masażysta (w ogóle do masażystów mamy szczęście!), strongman (wicemistrz Polski juniorów!), certyfikowany Master EMS xBody, specjalista fizykalnej terapii naczyniowej BEMER, kreatywny sauna master, ekspert od suplementacji NSP, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu (tj. certyfikowany specjalista) w zakresie zabiegów BTL Limphastic i BTL x-Wave, były student kosmetologii (!)
Na południu Polski (a pewnie i szerzej!).

Daniel najlepiej wytłumaczy Ci niuanse treningu EMS, dobierze odpowiednie ćwiczenia, ustawi pakiet zabiegów, byś w jak najkrótszym czasie osiągnął/osiągnęła oczekiwane efekty w temacie wymodelowania sylwetki. Nieziemsko wymasuje, zrobi zabiegi na twarz i ciało. Z Danielem potrenujesz na EMS, wymasujesz się, zrobisz falę uderzeniową x-Wave, drenaż limfatyczny, zabiegi na twarz i ciało w naszym studio w Bielsku-Białej na Rychlińskiego 19 (budynek BKS Stal/Hotelu Olimp).

GRZEGORZ SKRZYPEK

Magister fizjoterapii, trener personalny, instruktor kulturystyki, absolwent studiów podyplomowych z dietetyki i planowania żywienia, licencjonowany zawodnik sylwetkowy Polskiego Związku Kulturystyki i Fitness, ekspert treningu w formule elektrostymulacji EMS i spec od sprzętu xBody (oraz krioterapii). Czasem zastanawiamy się, czy Grzegorz nie ma jakiegoś defektu w układzie nerwowym, ponieważ cechuje się nieludzką cierpliwością i empatią. Ale spokojnie, wie gdzie pracuje i wie, że w kwestii osiągnięcia założonych celów naszych Podopiecznych nie ma kompromisów. Grzegorz szybko, miło i przyjemnie (pamiętając o tym, że dla każdego znaczy to coś innego) doprowadzi Cię do pożądanych efektów.

Z Grzegorzem spotkasz się w naszym studio w Bielsku-Białej na ul.Rychlińskiego 19, gdzie będziesz z nim trenować na EMS xBody, odbędziesz sesje krioterapii, dowiesz się więcej o odpowiedniej suplementacji (mówimy o naturalnych nutraceutykach!), poprawisz swoją wydolność i przyspieszysz regenerację na BEMERZE.

DLACZEGO MY?

OSZCZĘDZASZ
CZAS

robisz 2-godzinny trening...
w 27 minut

OSZCZĘDZASZ
ZDROWIE

nie obciążasz stawów i kręgosłupa

DOSTAJESZ JEDYNY
LEGALNY DOPING

w 8 minut, radykalnie zwiększymy twoją wydolność i zdolności regeneracyjne

JEST KOMFORTOWO
I INTYMNIE

ćwiczysz sam na sam z terenerem/ką lub ze znajomymi

POPRAWIASZ
SOBIE NASTRÓJ

oszczędzasz czas, zdrowie, pieniądze, masz szybkie efekty... jak się nie cieszyć?!

DOSTAJESZ
NASZĄ GWARANCJĘ

efekty zobaczysz już po kilku treningach

MASZ WSZYSTKO
W PAKIECIE

bez ukrytych kosztów, płatnych strojów, ręczników, wody

PEŁNA
OFERTA

u nas skorzystasz z treningu EMS, masaży,
fali uderzeniowej, drenażu, kriokabiny, BEMERA

PARTNERZY

Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza to najstarsza uczelnia niepubliczna działająca na Podbeskidziu oraz jedna z pierwszych niepublicznych w Polsce. Od 27 lat z sukcesem kształci młodych ludzi na studiach o profilu praktycznym. Obecnie w swojej ofercie ma dwa kierunki licencjackie:

Architektura Wnętrz

Pracownie obowiązkowe na architekturze wnętrz

· Pracownia Grafiki Komputerowej

· Pracownia Architektury Wnętrz

· Projektowanie architektoniczne

Architektura Wnętrz

Pracownie obowiązkowe na architekturze wnętrz (do wyboru)

· Pracownia Komunikacji Wizualnej

· Projektowanie mebli i form użytkowych

· Pracownia wystaw i form przestrzennych

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00
Sobota 9:00-14:00

tel. 530 91 85 96; 578 494 534
43-300 Bielsko-Biała ul.Rychlińskiego 19
(budynek Hali Sportowej BKS Stal / Hotelu Olimp)