fbpx

NUTRACEUTYKI NATURE’S SUNSHINE PRODUCTS (NSP)

Future Fit Day SPA jest niezależnym dystrybutorem suplementów amerykańskiej firmy Nature’s Sunshine Products (NSP). Odpowiedniej firmy i produktów, które najlepiej uzupełnią naszą ofertę i najszybciej zbudują nam równorzędne z usługami źródło dochodu, szukaliśmy blisko 6 miesięcy. Teraz wiemy, że dokonaliśmy najlepszego wyboru.

DLACZEGO NUTRACEUTYKI?

Wierzymy, że w 100% naturalne produkty na bazie ziół i wyciągów z roślin rzeczywiście mogą wesprzeć nasze zdrowie. Środowisko, w którym żyjemy, jedzenie, którym się żywimy, powietrze, którym oddychamy, stres, którego doświadczamy, wszystko to niekorzystnie wpływa na stan naszych organizmów. A odpowiednia suplementacja może pomóc nam zachować sprawność i odpowiednią formę na dłużej.

Nutraceutyki są też naturalnym wyborem przy działalności naszych studio Day SPA, Fitness & Body, jako produkty uzupełniające ofertę usług, wspierające naszych klientów w osiąganiu ich prozdrowotnych celów.

DLACZEGO NSP?

NAJLEPSZE PRODUKTY

Nature’s Sunshine Products ma blisko 50 lat, jej produkty dostępne są w ponad 150 krajach świata. To olbrzymi międzynarodowy koncern, a my wiemy, że dużo łatwiej robić biznes, gdy ma się za plecami giganta.

NSP jako pierwsza firma w ogóle w 1972r. zaczęła kapsułkować rośliny i zioła. Produkty NSP są w 100% naturalne, poddawane wieloetapowej kontroli jakości wewnątrz firmy i przez niezależne instytucje zewnętrzne. Mają wszystkie niezbędne dopuszczenia, certyfikaty potwierdzające składy i działanie, rekomendacje instytucji naukowych, kontrolnych i badawczych. Przede wszystkim jednak spotkaliśmy się z olbrzymią ilością osób, którym po prostu pomogły.

NSP ma w portfolio produkty, wśród których każdy znajdzie takie, które pomogą mu w walce o zdrowie. Firma szczyci się też doskonale skomponowanymi zestawami wspierającymi różne funkcje organizmu i różne grupy odbiorców, np.:

Zestaw Optimum
(oczyszczający organizm),

Zestaw Slim
(wspomagający odchudzanie)

Zestaw Pro Kardio
(wspierający serce i układ krążenia)

Zestaw Pro Immune
(odporność)

Zestaw Sport
(z rekomendacją PTMS)

Zestaw Women
(specjalnie pod potrzeby kobiet)

Niebagatelną zaletą produktów NSP jest fakt, że pomimo amerykańskiej jakości, mają „polskie ceny”.

NAJWIĘKSZE MOŻLIWOŚCI

Od strony biznesowej, NSP oferuje dystrybutorom wyjątkowo korzystny program lojalnościowy, pozwalający zarabiać zarówno na sprzedaży (marża), jak i budowaniu rynku konsumenckiego (prowizje od zakupów innych dystrybutorów).

Sprzedając produkty NSP możesz w niedługim czasie osiągnąć marżę na poziomie 70%. To doskonałe rozwiązanie dla aptek, sklepów zielarskich, hurtowni farmaceutycznych, studio urody, fitness’u, treningu, siłowni, SPA, gabinetów kosmetycznych i masażu, generalnie wszelkich instytucji i osób mających możliwość bezpośredniej sprzedaży produktów.

Budując rynek konsumencki poprzez rejestrację osób w systemie firmy i polecanie jej produktów, możesz zbudować sobie i swojej firmie dochód pasywny zapewniajacy Wam potężne zaplecze finansowe na wiele następnych lat. Wiemy to, bo tak zadziało się u nas! To najszybszy znany nam sposób na osiągnięcie finansowego bezpieczeństwa.

DLACZEGO NSP Z FUTURE FIT DAY SPA?

Ponieważ zajmujemy się zarówno sprzedażą produktów NSP, jak i budowaniem rynku konsumenckiego. I robimy to najlepiej w Polsce! W lipcu 2019r. zostaliśmy, jako pierwsi, i to od razu podwójnie wyróżnieni laurem Dystrybutora Najszybciej Budującego Swoją Strukturę NSP (na pierwszym i na dwóch poziomach)!

Stworzyliśmy system łączący nasze usługi z nutraceutykami NSP w taki sposób, że możliwe stało się obniżenie dla naszych klientów cen usług o 50%!

Współpraca z Nature’s Sunshine Products pozwoliła zbudować nam w ciągu niespełna kilku miesięcy kolejne źródło dochodu dla naszej Spółki i dla nas samych. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą doświadczeniami, żebyś mógł zaimplementować te rozwiązania u siebie, przybliżymy korzyści i potencjał łączenia swojej działalności z produktami NSP.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zadzwoń: tel. 530 91 85 96/ tel.534 698 312/ tel.533 592 324
Jeśli chcesz poznać bliżej produkty NSP dostępne już w Polsce: https://e-naturessunshine.com/shop.html
Nie czekasz na wyjaśnienia i od razu chcesz się zarejestrować: https://PL4316655.e-naturessunshine.com

nsp-logo

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00
Sobota 9:00-14:00

tel. 530 91 85 96; 578 494 534
43-300 Bielsko-Biała ul.Rychlińskiego 19
(budynek Hali Sportowej BKS Stal / Hotelu Olimp)