fbpx

Fala uderzeniowa Bielsko Biała

Jeśli poszukujesz skutecznej pomocy w walce z cellulitem, to spróbuj nowoczesnego zabiegu z użyciem fali uderzeniowej (ESWT). W naszym studio w Bielsku dysponujemy nowoczesną aparaturą, która nie tylko zwalczy pomarańczową skórkę, ale jest też stosowana w terapii pacjentów zmagających się z chronicznym bólem.

Na czym polega zabieg falą uderzeniową?

Sposób działania fali uderzeniowej na ciało jest bardzo prosty. Do jej wytwarzania wykorzystywany jest specjalny aparat, pracujący pod dużym ciśnieniem, połączony z głowicą, którą przykłada się do ciała pacjenta i przekazuje impulsy. Zabieg ten jest bardzo precyzyjny, impulsy trafiają bezpośrednio do danej tkanki, nie oddziałując na pozostałe. Moc oraz głębokość impulsów dobierane są według indywidualnych potrzeb pacjenta.
Fala uderzeniowa - Ffds Bielsko biała

Zastosowanie fali uderzeniowej

Metoda ESWT jest zabiegiem, który przeprowadzany jest bez znieczulenia, nie ma on efektów ubocznych, a terapia obejmuje maksymalnie 4 sesje. Fala uderzeniowa zapewnia szybką ulgę w bólu, przywracając sprawność ruchową, np. osobom po kontuzjach. Zabiegi ESWT przyspiesza metabolizm w obrębie tkanek tłuszczowych, a także poprawia krążenie krwi, dzięki czemu rekomendowana jest też osobom podczas rehabilitacji sportowej i pragnących pozbyć się pomarańczowej skóry czyli szpecącego cellulitu.

Przeciwwskazania do zabiegu fala uderzeniową

Niestety, zabieg ten nie może być stosowany w przypadku osób cierpiących na niektóre dolegliwości. Są to przede wszystkim pacjenci zmagający się z nowotworem, a także osoby, które w ciągu ostatnich 3 miesięcy przeszły zawał serca. Fala uderzeniowa nie jest też zalecana kobietom ciężarnym, przeciwwskazaniem jest też zaawansowane stadium osteoporozy. Również w przypadku ostrej infekcji wirusowej należy zachować szczególną ostrożność.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Adres email:

Temat:

Treść wiadomości:

ul. Komorowicka 60A
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 530 91 85 96

ul. Młyńska 8
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 578 494 534

kontakt@ffds.pl

CZYNNE:
pon.-pt. 9.00-20.00; sob. 9.00-16.00

( jeśli jesteś w potrzebie w innych godzinach, zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić )