Fala uderzeniowa Bielsko Biała

Jeśli poszukujesz skutecznej pomocy w walce z cellulitem, to spróbuj nowoczesnego zabiegu z użyciem fali uderzeniowej (ESWT). W naszym studio w Bielsku dysponujemy nowoczesną aparaturą, która nie tylko zwalczy pomarańczową skórkę, ale jest też stosowana w terapii pacjentów zmagających się z chronicznym bólem.

Na czym polega zabieg falą uderzeniową?

Sposób działania fali uderzeniowej na ciało jest bardzo prosty. Do jej wytwarzania wykorzystywany jest specjalny aparat, pracujący pod dużym ciśnieniem, połączony z głowicą, którą przykłada się do ciała pacjenta i przekazuje impulsy. Zabieg ten jest bardzo precyzyjny, impulsy trafiają bezpośrednio do danej tkanki, nie oddziałując na pozostałe. Moc oraz głębokość impulsów dobierane są według indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zalety fali uderzeniowej

ESWT jest zabiegiem, który przeprowadzany jest bez znieczulenia, nie ma on efektów ubocznych, a terapia obejmuje maksymalnie 4 sesje. Fala uderzeniowa zapewnia szybką ulgę w bólu, przywracając sprawność ruchową, np. osobom po kontuzjach. ESWT przyspiesza metabolizm w obrębie komórek tłuszczowych, a także poprawia krążenie krwi, dzięki czemu rekomendowana jest też osobom pragnącym pozbyć się szpecącego cellulitu.

Przeciwwskazania do zabiegu fala uderzeniową

Niestety, zabieg ten nie może być stosowany w przypadku osób cierpiących na niektóre dolegliwości. Są to przede wszystkim pacjenci zmagający się z nowotworem, a także osoby, które w ciągu ostatnich 3 miesięcy przeszły zawał serca. Fala uderzeniowa nie jest też zalecana kobietom ciężarnym, przeciwwskazaniem jest też zaawansowane stadium osteoporozy. Również w przypadku ostrej infekcji wirusowej należy zachować szczególną ostrożność.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Adres email:

Temat:

Treść wiadomości:

ul. Komorowicka 60A
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 530 91 85 96

ul. Młyńska 8
43-300 Bielsko – Biała

📱 +48 578 494 534

kontakt@ffds.pl

CZYNNE:
pon.-pt. 9.00-20.00; sob. 9.00-16.00

( jeśli jesteś w potrzebie w innych godzinach, zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić )