fbpx

Dystrybucja EMS xBody

 

URZĄDZENIE DO TRENINGU I ELEKTROSTYMULACJI MIĘŚNI GŁĘBOKICH.

Future Fit Day SPA jest agentem sprzedażowym wyjątkowych urządzeń EMS xBody, będących aktualnie najnowocześniejszą i najlepszą alternatywą dla tradycyjnego treningu na siłowni. EMS xBody stanowi idealne uzupełnienie oferty zarówno klasycznych siłowni, jak i gabinetów fizjoterapeutycznych, rehabilitacyjnych, salonów Day SPA, niewielkich studio treningu.

 

Jeżeli już jesteś zainteresowany uzupełnieniem swojej oferty o urządzenie do elektrostymulacji mięśni głębokich EMS xBody, zapraszamy do kontaktu.

piotr@ffds.pl                   tel. 533 592 324

KORZYŚCI Z POSIADANIA W SWOJEJ OFERCIE URZĄDZENIA EMS xBody:

ZWIĘKSZENIE ILOŚCI KLIENTÓW /OSZCZĘDNOŚĆ CZASU/

Trening na EMS xBody trwa zaledwie 27 minut, co odpowiada intensywnemu 2-godzinnemu treningowi na siłowni. W tym czasie możliwe jest przetrenowanie aż 12 głównych partii mięśni, spalenie do 1500 kca. Zapewnia to szybsze efekty i znacznie szybszą rotację Klientów.

WIĘKSZA LOJALNOŚĆ KLIENTA /INDYWIDUALNE I SPERSONALIZOWANE PODEJŚCIE/

Trening EMS odbywa się zawsze w towarzystwie doświadczonego trenera personalnego, przeszkolonego z obsługi urządzenia, który poświęca pełną uwagę wyłącznie ćwiczącemu. Takie podejście gwarantuje wyrobienie u Klienta poczucia dowartościowania i indywidualnego traktowania, co przekłada się na jego zadowolenie i lojalność. Ponadto, urządzenie EMS xBody pozwala zachować historię treningową i zaproponować najodpowiedniejsze zestawy ćwiczeń.

NIEWIELKA ILOŚĆ MIEJSCA

Trening na urządzeniu EMS xBody może odbywać się w kameralnych warunkach, ponieważ wymaga minimalnej przestrzeni. Zapewnia to trenującemu pełną intymność i swobodę, co dla wielu Klientów, którzy nie chcą być wystawianymi na widok (i ocenę) innych trenujących, stanowi niebagatelną wartość. Z drugiej też strony zapewnia dużą łatwość i elastyczność w aranżacji przestrzeni treningowej.

POSZERZENIE TARGETU O NOWE GRUPY KLIENTÓW /OSZCZĘDNOŚĆ ZDROWIA/

Trening EMS nie obciąża stawów i kręgosłupa. Urządzenie xBody pozwala selektywnie regulować obciążenie konkretnych partii mięśni w trakcie treningu zapewniając maksymalną skuteczność i dokładnie zaspakajając cele treningowe ćwiczącego, co przyspiesza osiąganie oczekiwanych efektów. Pozwala też trenować osoby, które mają obawy przed treningiem z ciężarami lub ćwiczeniami wymagającymi ponadprzeciętnej wydolności, czy po prostu wstydzą się trenować wśród innych.

MOBILNOŚĆ

Urządzenie EMS xBody ławo spakować i przenosić, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzanie treningów w wielu przestrzeniach, w tym w domu Klienta. Często mówi się nawet, że EMS xBody to niewielka przenośna siłownia, pomimo kompaktowych rozmiarów oferująca to, co w pełni wyposażona sala treningowa.

OSZCZĘDNOŚĆ, MINIMALIZACJA POTRZEB SPRZĘTOWYCH /ELASTYCZNOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ TRENINGU/

Na urządzeniu EMS xBody możliwe jest wykonywanie treningu siłowego, cardio oraz relaksację po wysiłkową. Dzięki temu jedno urządzenie EMS xBody kompletnie zaspakaja potrzeby treningowe Klienta. Nie potrzebne są dodatkowe sprzęty wspierające trening.

ZWIELOKROTNIENIE KORZYŚCI FINANSOWYCH /UELASTYCZNIENIE POLITYKI CENOWEJ/

Na urządzeniu EMS xBody możliwe jest wykonywanie równocześnie do 6 treningów! Trenując w tym samym czasie kilka osób, zwielokrotniamy nasze korzyści finansowe, jednocześnie zyskujemy potężne narzędzie elastycznego kształtowania polityki cenowej i rabatowej (np. obniżanie ceny treningu przy kilku osobach ćwiczących równocześnie).

ŁATWOŚĆ POSZERZENIA OFERTY O URZĄDZENIA I ZABIEGI KOMPLEMENTARNE

Przeprowadzanie trwających zaledwie 27 minut treningów na EMS xBody pozwala uatrakcyjnić ofertę, uzupełniając ją o urządzenia i zabiegi komplementarne, np. po wysiłkowe, relaksacyjne, redukujące zmęczenie, regeneracyjne, oczyszczające (masaż, krioterapia, zabiegi medycyny fizykalnej BEMER, drenaż limfatyczny, floating, suplementacja). Zapewnienie takiej kompleksowej usługi treningowo- relaksacyjnej/regeneracyjnej jest możliwe do zrealizowania w czasie 1 godziny (!), co jest wynikiem nieosiągalnym przy klasycznym treningu i innych formach aktywności.

BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ

Urządzenie EMS xBody jest sprzętem treningowym produkowanym przez europejskiego Producenta, dopuszczonym do rynków UE, posiadającym wszystkie niezbędne pozwolenia i spełniającym aktualne (2019’) normy dla urządzeń do elektrostymulacji mięśni.

NISKI SPADEK WARTOŚCI I NISKIE KOSZTY UŻYTKOWANIA

Urządzenie EMS Body, w trakcie bieżącego użytkowania nie generuje w zasadzie żadnych dodatkowych kosztów, oprócz minimalnego poboru prądu oraz normalnego zużycia środków dezynfekujących. Niezbędne jest tylko pranie ubrań treningowych i ewentualna ich wymiana. Częstotliwość uzależniona jest od intensywności treningów. Future Fit Day SPA zapewni Ci bieżące dostawy wysokiej jakości ubrań treningowych w atrakcyjnych cenach.

NAJLEPSZE URZĄDZENIE NA RYNKU /JAKOŚĆ W STOSUNKU DO CENY/

EMS xBody to aktualnie jedno z najlepszych, jeśli nie najlepsze, urządzenie do elektrostymulacji mięśni głębokich na rynku. Charakteryzuje się niską awaryjnością, niezwykle przemyślanym softem treningowym, wieloma przydatnymi funkcjami, intuicyjnym użytkowaniem, rewelacyjnym designem. Jest ciągle rozwijane, a oprogramowanie aktualizowane.

Pozwala trenować do 6 osób na raz, zarówno „na kablu”, jak i bezprzewodowo.

Kamizelki treningowe są tak zbudowane, by maksymalnie ułatwić wypięcie elektrod, co pozwala bezproblemowo utrzymać strój w odpowiedniej czystości i zachować higienę.

Elektrody, stanowiące jeden z najważniejszych i podatnych na uszkodzenia elementów zestawu, mają aż 5 lat gwarancji.

KORZYŚCI Z POZYSKANIA EMS xBody w FUTURE FIT DAY SPA:

  • POKONANIE WYSOKIEJ „BARIERY WEJŚCIA” /OGRANICZONA KONKURENCJA/

Dobrej jakości, trwałe, bezpieczne i oferujące odpowiednią ilość realnie wykorzystywanych funkcji urządzenia do elektrostymulacji mięśni głębokich EMS wciąż jeszcze generują wysoki koszt zakupu. Z racji swojej innowacyjności nie zawsze też jest możliwe finansowanie inwestycji leasingiem. Problem ten rozwiązuje oferta najmu oferowana przez Future Fit Day SPA.

  • KORZYSTNE FORMY WSPÓŁPRACY

Future Fit Day SPA zapewnia różne opcje dostarczenia EMS xBody na atrakcyjnych warunkach. Możliwe jest:

– kupno EMS xBody,

– najem urządzenia,

– najem z opcją wykupu,

– jesteśmy też otwarci na dostarczenie urządzeń w opcji franczyzowej i pomoc w otwarciu studia EMS, w tym także pod brandem Future Fit Day SPA (warunki każdorazowo ustalane indywidualnie)

  • PRZESZKOLENIE I WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE

– Future Fit Day SPA gwarantuje pełne wsparcie logistyczne oraz przeszkolenie personelu, w przypadku zakupu EMS xBody.

– W oparciu o nasze doświadczenia, udzielimy Ci pełnej informacji na temat oferowanych możliwości i konceptu studia EMS xBody.

– Nasi przeszkoleni trenerzy personalni będą do Twojej dyspozycji i pomocy w przypadku pytań związanych z optymalnym wykorzystaniem i użytkowaniem urządzenia.

– Poinformujemy Cię o aktualnych promocjach i pojawiających się ciekawych ofertach Producenta.

– Jesteśmy też otwarci na wspólne działania promocyjne i sprzedażowe.

– Zapewniamy bieżące dostawy wysokiej jakości ubrań treningowych w atrakcyjnych cenach.

 

Jeżeli chciałbyś przekonać się osobiście, jak działa i co wyróżnia xBody spośród innych EMS-ów dostępnych na rynku,  zapraszamy Cię serdecznie do jednego z naszych studio (Bielsko-Biała ul.Komorowicka 60A oraz ul.Młyńska 8). Będziesz miał okazję przetestować sprzęt i poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Umów wizytę:

piotr@ffds.pl                   tel. 533 592 324