fbpx

Dystrybucja BEMER

 

BEMER. Skuteczna poprawa mikrokrążenia.

SAMOREGULACJA ORGANIZMU. PROFILAKTYKA ZDROWOTNA. WZROST WYDAJNOŚCI. POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA.

Future Fit Day SPA jest dystrybutorem urządzenia do terapii fizykalnej BEMER.

Ten rewolucyjny sprzęt, zanim trafił na rynek, wykorzystywany był przez zawodowych sportowców, jak „legalny doping”, podnoszący wydolność organizmów i przyspieszający regenerację powysiłkową nawet do 30%.

Obecnie jest niezastąpionym uzupełnieniem zabiegów przeprowadzanych w gabinetach fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych, przyspiesza efekty treningów przeprowadzanych na siłowniach i w klubach sportowych oraz zabiegów prozdrowotnych oferowanych przez salony odnowy biologicznej, kosmetyczne, masażu i day SPA.

Sesje BEMER, choć trwają zaledwie 8 lub 16 minut (ewentualnie dodatkowe 8 przy działaniu miejscowym), realnie usprawniają mikrokrążenie, czyli poprawiają działanie 74% ludzkiego krwioobiegu! Dzięki temu tlen szybciej dociera do wszystkich komórek organizmu dostarczając im niezbędne składniki odżywcze oraz szybciej oczyszczając je z toksycznych i zbędnych produktów przemiany materii. Tym samy zapewniając nam także odpowiednią ilość energii (ATP).

 

 

 

 

Efekty działania BEMER

przepływ krwi w naczyniach włosowatych
i kapilarach przed-oraz w trakcie i po zastosowaniu
8-minutowego programu podstawowego BEMER.

Wiek, czynniki zewnętrzne, jak stres, zanieczyszczenia, natłok bodźców, brak ruchu, niezdrowe jedzenie, hałas, wszystko to powoduje radykalny spadek naczynioruchowości (regularne skurcze i rozkurcze w mikronaczyniach, dzięki którym możliwy jest w nich przepływ krwi). To wszystko przyczynia się, między innymi, do nadciśnienia, cukrzycy, udarów, zawałów serca, demencji, przewlekłych chorób metabolicznych, migren, owrzodzeń, niewydolności narządów, przewlekłego zmęczenia, problemów ze spaniem i wielu innych dolegliwości.

 

Skutkiem stymulacji naczynioruchowości urządzenia BEMER jest poprawa wydajności naturalnych mechanizmów regulacyjnych, wzmocnienia układu odpornościowego, zwiększenia produkcji zmiataczy wolnych rodników, sesje BEMER mają korzystny wpływ na syntezę białek, wydolność i tempo regeneracji organizmu.

 

Poddanie się jednemu 8-minutowemu działaniu BEMER pozwala utrzymać pozytywne efekty do 12 godzin.

Urządzenie oferuje 10 stopni intensywności- istotnych przy terapii całego organizmu i 3 zdefiniowane programy do terapii kierunkowej (8, 16 i 20-minutowy). Możliwe jest też opracowanie i zapisanie własnych programów.

Zestaw BEMER zawiera aplikator do terapii całego organizmu (B.BODY PRO), terapii punktowej i kierunkowej (B.SPOT i B.PAD) oraz fototerapii (B.LIGHT).


Jeżeli jesteś zainteresowany:

  • szczegółami dotyczącymi zastosowania i korzyściami ze stosowania terapii BEMER, przejdź tutaj
  • przeglądem dostępnych wersji urządzenia BEMER i oferowanych funkcji, przejdź tutaj